Триває Всеукраїнська трієнале живопису -Музей українського живопису

Триває Всеукраїнська трієнале живопису

Источник: http://dvnshu.com
У виставкових залах НСХУ в Центральному будинку художника (Київ, вул. Січових стрільців 1-5) проходить VІ Всеукраїнська трієнале живопису.

Це вже шоста мистецька акція, що представляє глядачеві твори сучасного українського малярства за останні три роки.

Трієнале «Живопис-2016» має на меті відобразити максимально об’єктивну картину того, що відбувається в мистецтві живопису без будь яких штучних обмежень чи кураторських вподобань. Кияни: Віктор Сидоренко, Михайло Гуйда, Анатолій Криволап, Олександр Дубовик, Петро Лебединець, Владислав Шерешевський; харків’яни: Віктор Погорєлов, Юрій Вінтаєв, Віктор Ковтун; одесити: Анатолій Горбенко, Сергій Савченко, Володимир Кабаченко; донеччанин Петро Антип – всі вони знакові фігури в сучасному українському мистецтві. Тож, глядач має унікальну можливість побачити в одному виставковому просторі роботи цих знаних авторів та інших відомих художників.

Всеукраїнська Трієнале «Живопис-2016», яка повно і різнобічно репрезентує палітру сучасного українського живопису має стати майданчиком для полеміки, співставлень, відкриттів та перспективних висновків. Експозиція, яка налічує біля двохсот творів, переконує, що добре відомі в мистецьких колах митці і молоді художники виявляють особистісний підхід у розкритті творчих задумів. Деякі з них спокійно й неквапливо передають власні враження та філософські роздуми, інші висловлюють свої думки на полотні експресивно та темпераментно. Серед учасників ми бачимо тих, хто віддає перевагу традиційним мотивам та засобам образотворчості і прихильників новаторських мистецьких ідей.

Петро-Антип

Петро Антип (Горлівка). «Канівська статуетка», 2013. Полотно, олія

Сергій-Баранник

Сергій Баранник (Маріуполь). «Знак міста біля моря», 2016. Полотно, олія