"Три крапки" Андрія Ревенка -Музей українського живопису

«Три крапки» Андрія Ревенка

Источник: http://dvnshu.com
У Центральному будинку художника в Києві відкрилась дебютна виставка художника Андрія Ревенка "Три крапки".

Сучасний абстрактний живопис у всіх його разновидах, так чи інакше, апелює до емоційно філософського сприйняття.

Творчість Андрія Ревенка — талановите художнє втілення сповідуємої ідеї, відображення його ставлення до сучасного світу. Його роботи — це концентрований мистецький висновок емоційного індивідуального аналізу оточуючої реальності. Автор вже пройшов досить довгий шлях творчого вдосконалення, але не втомлюється прогресувати в професійному сенсі.

Для кожного художника, захопленого абстрактними формами, емоційним поєднанням кольорових плям надзвичайно важливо особисто переживати кожний обраний сюжет. Все це присутнє в творах Андрія, художника, всі роботи якого не ремісницьке відображення, а синтез авторських роздумів і формально-живописного втілення теми.

Андрій Ревенко. Без назви. Полотно, акрил. 2012

Андрій Ревенко. Без назви. Полотно, акрил. 2014

Андрій Ревенко. Без назви. Полотно, акрил. 2015

Виставка працюватиме по 9 березня.

Київ, вул. Січових стрільців, 1-5 (Львівська площа)
Центральний будинок художника, ІІІ поверх

Час роботи Виставкові зали: з 12:00 до 19:00