«Трансформація. Українське село». Виставка живопису Семена Щербини. -Музей українського живопису

«Трансформація. Українське село». Виставка живопису Семена Щербини.

Источник: www.manufactura-art.com.ua

Арт-галерея «Мануфактура» відкриває виставку «Трансформація. Українське село» молодого талановитого художника Семена Щербини, роботи якого вже встигли підкорити творчу еліту України та Європи.

Виставка «Трансформація. Українське село» показує нам трансформовану картину українського села XVIII століття. Автор занурює нас у автентичну атмосферу українського сільського пейзажу минулих сторіч, але робить це в стилі XXI століття. Новаторські кольорові поєднання з'єднуються з сюжетами творів Тараса Шевченка, наче вписуючи в космічну безодню фрагменти історії українського села.

Семен Щербина. «Вечорiє»
Семен Щербина. «Квiти сонця»
Семен Щербина. «Обід»

Директор Арт-галереї Мануфактура Леонора Янко: «Виставка С. Щербини поєднує українські історичні пейзажі минулих сторіч з сучасним і майбутнім, яке можна описати як космічне та комп'ютерне. Домінування нових технологій не виключає, а гармонійно єднає Україну традиційну і високорозвинену Україну майбутнього».

Семен Щербина. «Осiннiй шелест»
Семен Щербина. «Повiяло осiнню»
Семен Щербина. «Сонце за гаєм»

Про автора:

Щербина Семен (04.12.1984 р.н.)

Народився в м. Дніпропетровськ. Навчався в Дніпропетровському обласному театрально-художньому коледжі (ДОТХК), на факультеті фивопису (2001 – 2005рр.).
З 2002 – 2007 рік працював науковим співробітником у Дніпропетровьсому Художньому музеї (ДХМ). З 2008 – 2014 рік навчався в Національній Академії Образотворчого Мистецтва і Архітектури (НАОМА), на факультеті живопису в монументальній майстерні проф. М. А. Стороженка.
З 2012 року член Всеукраїнської творчої Спілки художників «БЖ-АТР».
Працює в сфері сучасного мистецтва.
Займається живописом та інсталяцією. Брав участь у великій кількості проектів як художник та інсталятор. Влітку 2015 року роботи автора були з успіхом представлені в галереї Арт-центру Я.Гретера, які об'єднували у своїй концепції «Теорію струн» і біблійну тематику. Роботи Семена знаходяться в приватних колекціях в Україні, Росії, Данії, Швеції та Італії.

Семен Щербина. «Спекотний день»
Семен Щербина. «Старий дуб»
Семен Щербина. «Тополi»
Семен Щербина. «Весняне сонце»