Тора в малюнках Євгена Ройтмана -Музей українського живопису

Тора в малюнках Євгена Ройтмана

Музей історії міста Києва представляє виставку живопису “Юдейське мистецтво на теренах України. Тора в малюнках Євгена Ройтмана”.

Проект «Тора» – це серія картин, які відображають відомі біблейські сюжети. Художник вважає, що людство загалом і, зокрема, наша країна, переживають складний історичний період. Триває процес зміни епох, виникають конфлікти переконань, руйнується чи змінюється звичайний хід життя… Все це значною мірою впливає на свідомість людей і принципово змінює її. Для того, щоб з гідністю прийняти та витримати такі зміни, суспільству необхідна віра у правду, справедливість та мораль. Тора для єврейського народу – джерело цих понять. Священні тексти пояснювали євреям сенс випробувань, крізь які вони проходили протягом тисячоліть, і які надавали їм сили для життя і розвитку. Саме ці, перевірені часом знання та досвід, Євген Ройтман передає своїм сучасникам, котрі опинилися в непростій життєвій ситуації і наполегливо шукають точку опори, таку необхідну для подальшого руху.

Окрім серії «Тора», на виставці представлені картини художника, що висвітлюють різні періоди його життя та творчості.

Фото – Юлія Наумова

Музейно-виставковий центр «Музей історії Києва»

Адреса:  м. Київ, вул.  Б. Хмельницького, 7 (станція метро «Театральна»)