«Тиша» Олексія Іванюка -Музей українського живопису

«Тиша» Олексія Іванюка

Источник: http://www.kmrm.com.ua/
У Національному музеї російського мистецтва працює персональна виставка живопису молодого художника Олексія Іванюка.

Нова серія робіт «Тиша» – це візуалізація настрою, душевних переживань та відчуттів художника, тонка рефлексія на зміни у власному душевному стані, висловлена кольором. Роботи Олексія Іванюка сповнені внутрішнього просвітлення, душевного спокою та зосередження.

Мінорні, нюансні живописні полотна чарують своєю тишею, створюють новий простір, де час зупинився і все потонуло в ледь чутній музичній симфонії природи.

Олексій Іванюк – молодий, але вже відомий в Україні художник. Народився 1 жовтня 1988 року (Полтавська обл., м. Пирятин). З 2010 року є активним учасником Всеукраїнських виставок, міжнародних та персональних проектів. Член Національної спілки художників України з 2013 року.

Художник Олексій Іванюк з сином та художник Дмитро Корсунь

Владислав Тузов і Дмитро Феліс

Фото – Юлія Наумова

Київський національний музей російського мистецтва