«Свята і будні» Олени Придувалової -Музей українського живопису

«Свята і будні» Олени Придувалової

Музей історії міста Києва та Олена Придувалова до 16 жовтня представляють виставку живопису «Свята і будні».

У рамках проекту «Kyїv art school», що протягом цього року проводиться в МВЦ «Музей історії міста Києва», відкрився ще один виставковий проект однієї з найобдарованіших і найбільш самобутніх українських мисткинь України – Олени Придувалової.

«Моя головна тема – Київ. Мій погляд – крізь колір: максимальна інтенсивність кольору та світла. Життя повне несподіванок. Головне – зберегти в собі здатність дивуватися життю. Природа вже існує – вона довершена, її не можна зобразити, можна лише дивуватися нею та представляти її такою, як ти це відчуваєш. Тоді будь-який будинок, вулиця, дерево, обличчя захопить та поведе за собою… і прийде натхнення. Мої роботи мають нести стан спокою та радості», – Олена Придувалова.

«Свята і будні» – це виставка про потужну енергію нашої столиці, адже все життя художниця малює сакральне місто — рідний Київ: «портрети» його вулиць, доріг, будинків, вікон і балконів, а також нестримний рух щасливих та стомлених людей, що вдихають життя у великий мегаполіс», – говорить куратор проекту Дмитро Струк.

1

Мета проекту «Kyїv art school» – згадати історію становлення та розвитку Української академії мистецтв, якій саме восени 2017 року виповнюється 100 років з часу заснування. Ідея та завдання проекту – організувати серію ретроспективних виставок відомих київських митців сучасності, що отримали професійну освіту в Києві.

Київське-життя

Серія «Київське життя», 2017. Полотно, акрил.

Останній-промінь-сонця

«Останній промінь сонця», 2015. Полотно, акрил.

Серія-«Євбаз»,-2017

Серія «Євбаз», 2017. Полотно, акрил.

Яри

Серія «Яри», 2012. Полотно, акрил.

«Яри», фрагмент картини

Перон,-2013

«Перон», 2013. Полотно, акрил.

Станция-Бровари

«Станція Бровари», 2013. Полотно, акрил.

Музеї історії Києва, вул. Б. Хмельницького, 7