Сучасні технології в мистецтві. -Музей українського живопису
(056) 794 09 88, +38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Понеділок -вівторок – ВИХІДНИЙ

Сучасні технології в мистецтві.

КМК ARTAREA – споріднена структура Музею українського живопису (м.Дніпро) – посів 5 місце в огляді популярного журналу «Вокруг света».

Українське видання популярного журналу «Вокруг света» у рубриці «Вікно в світ: 8 дивовижних кінотеатрів» на 5 місці (серед відповідних закладів у Сіднеї, Лондоні, Болоньї, Амстердамі, Торонто і Парижі) поставило наш КМК ARTAREA:

1. «ARTAREA, Україна, Київ.

Мистецький простір з мультимедійним залом, який обладнаний 16 проекторами, 10 з яких спрямовані на стіни, а 6 – на підлогу. Таким чином глядачі буквально заглиблюються всередину зображення. В digital-галереї демонструються фільми й оживають полотна великих художників під час виставок. В залі є стільці, але сидіти можна й на ковроліні, просто на підлозі».

Можемо додати, що споглядати фільм в ARTAREA можна й на зручних диванах, а то й просто за барною стійкою…

Вокруг света_11-2019 - копия