Павло Маков про свою виставку «Стан речей»-Музей українського живопису

Павло Маков про свою виставку «Стан речей»

Персональною виставкою «Стан речей» у київській галереї «Дукат» Павло Маков відкриває перші сторінки свого нового мистецького проекту.

За задумом художника, проект займе близько трьох років та складатиметься із понад 40 офортних форм. Кожна дошка водночас репрезентуватиме архітектурну споруду і нагадуватиме букви латинської й кириличної абетки. Із цих частин згодом складатиметься розмаїтий ландшафт, а нині із наявних робіт автор утворює графічні алюзії на найпростіші ігри — хрестики-нулики й морський бій.

У анонсованому проекті Павло Маков продовжує творче дослідження процесу «виробництва присутності», розпочате у попередніх серіях. Переживання життя тут і зараз, відчуття власної присутності у матеріальному світі знаходять відображення у нашаруванні відбитків на папері. Маков вихоплює швидкоплинну й пронизливу мить дійсності, у якій воєдино сходяться минуле та майбутнє, і прагне передати її слід — стан речей.

1

2

6

3

5

7

4

Павло Маков народився у 1958 році у Санкт-Петербурзі. Навчався у Ленінграді, Харкові та Криму. Провів понад 40 персональних виставок в Україні, Росії, Німеччині, Нідерландах, Естонії, Чехії, Норвегії, Франції, Данії, Угорщині. Твори зберігаються у Музеї Вікторії і Альберта (Лондон), Галереї мистецтв Коркоран (Вашингтон), Музеї Метрополітен (Нью-Йорк), Державній Третьяковській галереї, Державному музеї образотворчих мистецтв ім. О. С. Пушкіна (Москва), Національному художньому музеї України та інших музейних і приватних зібраннях світу.

makov1

makov2

makov3

Виставка триватиме з 1 до 30 червня 2016 року за адресою: вул. Рейтарська, 8б, галерея «ДУКАТ».

Фото – Юлія Наумова