«СРІБНЕ СЯЙВО ЗИМИ» -Музей українського живопису

«СРІБНЕ СЯЙВО ЗИМИ»

Источник: www.avsart.com.ua
Київська галерея «АВС-арт» запрошує на групову виставку «СРІБНЕ СЯЙВО ЗИМИ». Живопис, графіка (15 грудня 2015 – 16 січня 2016).

Пухнаста чи ледь забілена, сувора чи лагідна, – зима для нас завжди передусім святково-святочна. Хтось милується інеєм, що перетворює краєвид на казкове видиво. Хтось медитує під неспішний лет сніжинок. Із нетерпінням чекає, аби бухнутись у найпишнішу кучугуру, й лаштує ковзани. Готує подарунки. Іде до церквиці чи храму – по дари небесні. Й виглядає зорю, що першою зійде на Свят-вечір.

Галерея «АВС-арт» долучається до цієї настроєвості тематичною виставкою живопису й графіки. Традиційно в нашій колекції – класичне та сучасне українське мистецтво, представлене різними поколіннями, школами й напрямками. На противагу вже усталеному пейзажному жанру, який репрезентує зимову тематику чи не найбільше, дещо переакцентуємо візію, обравши нестандартні творчі вирішення: символ – алегорія, побутова сценка – дійство, інтер’єр – натюрморт. І – як наскрізний образ – сакральна архітектура.

1

2

3

У срібному сяйві зими – живопис Антона Кашшая, Адальберта Борецького, Сергія Григор’єва, Віктора Зарецького, Івана Марчука, Володимира Патика, Віктора Ковтуна, Сергія Гнойового, Олега Ясенєва, Сергія Савченка; графіка Стефанії Гебус-Баранецької, Богдана Пікулицького, Ореста Гнатіва, Надії Каплиш, Миколи Гроха й інших непересічних художників, роботи котрих формують згармонізований артистичний простір експозиції.

5

4

6

8

7

Віктор Зарецький. «Зимова ніч», 1988

9

10

11

Виставка працює з 15 грудня 2015 по 16 січня 2016 з 11:00 до 19:00, окрім неділі та понеділка.

Вхід – вільний.

Наша адреса: м. Київ, Андріївський узвіз, 2-Б.