«Сизифов труд» Гамлета Зиньковского-Музей українського живопису

СПІЛЬНІ РИСИ. Марія Зражаєва / Лесь Панчишин

Источник: www.greter-art.com
Арт-центр Якова Гретера представляє дуетний неординарний проект «Спільні риси» від талановитих українських митців Марії Зражаєвої та Леся Панчишина.

Емоційні портрети та заворожуюча екзотична абстракція, які переплітаються воєдино, відкривають тему справжньої спекотної Африки. Основна ідея виставки – через призму яскравих фарб вразити глядача африканською експресією, яка зосереджена як всередині людини та і зовні.

Проект «Спільні риси» — це місце, в якому стираються кордони Африки, втрачається значення територіальної, соціальної приналежності та будь-яких стереотипів. Акцент робиться на емоціях та внутрішній гармонії. Людина може бути щасливою незалежно від того, де вона живе. Щастя  це внутрішній стан.

Искренняя-радость-передается-другим

«Щира радість передається іншим»

African-ethnic-fashion

African ethnic fashion

Остров-Свободы

«Острів Свободи»

Про авторів:

Марія Зражаєва – молода київська художниця і за сумісництвом модель представляє новий формат донесення мистецтва до глядача і відкриває світ своїх захоплень  і вражень через колорит Африки. Учасниця українських мистецьких проектів. Її олійні роботи, наповнені яскравими відвертими кольорами, ідеально гармоніюють із переданими на них позитивними емоціями.

Марія-Зражаєва---Еволюція-посмішки

Марія Зражаєва — Еволюція посмішки

Марія-Зражаєва---Mursi-fashion

Марія Зражаєва — Mursi fashion

Марія-Зражаєва---Hamar-fashion

Марія Зражаєва — Hamar fashion

Лесь Панчишин – львівський художник, фотограф, кліпмейкер. Бере участь у виставках, які проходять на теренах України, Європи та США. Учасник SLAVA FROLOVA GROUP. Працює над кліпами для молодих українських виконавців. Є автором соціальної реклами на замовлення «Видавництва Старого Лева», фестивалю «ЩедреЕтно», журналу про успішних українців «TheUkrainians.org».

Лесь-Панчишин---Ніч

Лесь Панчишин — Ніч