«Собаки в мистецтві» -Музей українського живопису
(056) 794 09 88, +38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68

«Собаки в мистецтві»

Nebo Art Gallery (м.Київ) запрошує на персональну виставку Ірини Озаринської «Собаки в мистецтві».

Експозицію проекту складають портрети собак з нових серій художниці – від насичених силуетних образів виконаних акрилом до більш прописаних, проте повних повітря акварельних робіт.

«Всі мої проекти – це вивчення світу, взаємодія із ним. Саме тому особливе натхнення для створення робіт я отримую у подорожах. Так протягом перебування у Венеції, я вперше спробувала себе у ролі вуличного художника. Це дуже схоже на звичайний пленер, проте виходить поспілкуватися з величезною кількістю туристів, які виявляють неабиякий інтерес до моєї роботи. Якщо у цьому місті художник малює на вулиці, найімовірніше це буде міський пейзаж на полотні. У моєму випадку люди, підійшовши, бачать собаку. Здивовані вони озираються, шукають «модель». А собака не буде позувати, вона давно пішла. Так весь процес перетворюється на своєрідну гру, перформанс, який тепер не лише частина пленеру – а стиль життя», – розповідає Ірина Озаринська.

Ірина Озаринська народилася в 1979 році. У 2000 році закінчила Одеське державне художнє училище імені М. Грекова. У 2009 році закінчила Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури. У 2012 завершила асистентуру-стажування на кафедрі графічних мистецтв НАОМА. У 2012 та 2018 стала стипендіатом програми Міністра культури і національної спадщини Республіки Польщі «GAUDE POLONIA». Учасниця багатьох виставкових проектів та фестивалів у містах України та закордоном. Живе і працює у Києві, Одесі, Венеції та Лодзі.

Проект «Собаки в мистецтві» триватиме до 13 березня включно.
Вхід вільний
АДРЕСА: вул. Драгомирова, 14 (ЖК «Новопечерські Липки»)