"Скарби колекції". Глава 2 -Музей українського живопису

«Скарби колекції». Глава 2

Музей сучасного мистецтва України у Києві презентує другу главу виставки «Скарби колекції з музейної збірки. «БІЛИЙ АЛЬБОМ».

Величезна колекція мистецьких творів, які було зібрано за 11 років існування музею, потребує життя не тільки у музейних запасниках, але й у музейних залах та на сторінках каталогів.

Глава друга виставки «Скарби колекції. «БІЛИЙ АЛЬБОМ». 85 неймовірно талановитих майстрів, кожний з яких вирізняється своїм особливим творчим почерком, настроєм, ритмом, колористикою, розкривають глядачеві свою душу, свої потаємні почуття.

Колекція  ікон вразить глядача своєю духовною силою і унікальністю та подарує величезну насолоду тим, хто шукає себе й своє серце у нескінченній круговерті життя.

1

Творці сприймають життя під своїм, особливим, кутом зору — нестандартно, несподівано, іноді, всупереч нашим власним поглядам і розумінням. Споглядаючи художні твори ми вчимось бути більш гнучкими, терпимими, розширюємо свій кругозір й відкриваємо свідомість інакшому. За незрозумілими речами часом ховається сенс самого існування, адже недарма кажуть, що рукою художника пише Сам Творець.

Видання каталогу «БІЛИЙ АЛЬБОМ. Скарби колекції з музейної збірки»: ікона, живопис, графіка, скульптура  — своєрідний підсумок кропіткої праці музею за роки свого існування. У каталозі зібрано найкращі твори 251 видатного українського митця, представлено Закарпатську, Київську, Кримську, Львівську, Одеську і Харківську мистецьку школи.

2

Тюха Іван. «Серпень», 1973

4

Адреса:  вул. Кирилівська (Фрунзе), 41, м. Київ

Виставка триватимете до 19 березня  2017 р.

Музей працює з 11.00 до 19.00 кожного дня, крім понеділка

Вхід вільний