Ще можна встигнути: триває ART-KYIV Contemporary -Музей українського живопису
(056) 794 09 88, +38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68

Ще можна встигнути: триває ART-KYIV Contemporary

Источник: http://artarsenal.in.ua
До 10 жовтня у Мистецькому Арсеналі у Києві продовжується щорічний форум художніх проектів ART-KYIV Contemporary.

Десятий рік поспіль ART-KYIV Contemporary демонструє процеси, які відбуваються в сучасному мистецтві в Україні, таким чином, стаючи індикатором домінантних тенденцій і тем. Представляючи щороку симптоматичний зріз творчих пошуків та знахідок ART-KYIV сьогодні – це простір для художньої комунікації, дискусій, досліджень, обміну та навчання. Змінивши декілька років тому свій формат з комерційної виставки на форум проектного висловлювання, ART-KYIV став більш мобільним не лише за рахунок долучення до нього нових учасників, а й завдяки можливості представляти проекти з актуальним компонентом, експериментом та широкими медійними можливостями. Арт-директор: Соломія Савчук.

«Оглядаючи експозицію X ART-KYIV Сontemporary, ви зможете доторкнутись до історії українського мистецтва, яка твориться прямо на наших очах. Збірка творів сучасного мистецтва останніх десятиліть, яку ми відкриваємо у Мистецькому Арсеналі демонструє як швидко митці з категорії сучасних або молодих переходять до категорії класиків. Багато учасників нашого проекту десять років тому, коли ми починали проводити ART KYIV Сontemporary, лише тільки починали свою мистецьку кар’єру, а сьогодні історію вітчизняного мистецтва вже неможливо уявити без їхніх імен», – підкреслила Наталія Заболотна, генеральний директор НКММК «Мистецький Арсенал».

X ART-KYIV Contemporary 2015 презентує проекти:

«Живопис, відновлений в праві бути» Олександр Павлов, «Самотність у натовпі» Олег Дімов, «Любов і зрада» Роман Жук, Emotions Ліна Кондес, «Там, де діти сплять» Влада Ралко, Олег Тістол, Володимир Будніков, Микола Маценко, Sky Art Foundation, In Art Foundation, Tribute to Rothko Аскольд Кучер, «Триптих АРТ», «Казка про тіло» TAISHA 3,14, «Єдність в різноманітті – мистецтво як хліб для розуму» Макс Річман, «Патруль часу» Олександр Дубовик, «Герби спогадів» Анна Міронова, «Розрізи часу» Микола Журавель, «Ваша раша» Василь Цаголов, BuyArt.Gallery, «У площині саду» арт-група SVITER, Мала галерея «Мистецького Арсеналу», «Людська орієнтологія» Аліна Максименко, «Знаки зодіаку» Володимир Бизов, «Монументи I» Микола Малишко, Сергій Панасенко, Олена Бланк, Антон Логов, Альбіна Ялоза, Ганна Остапець, арт-центр Павла Гудімова «Я Галерея», «Візуальні поезії» Оксана Чепелик, Soul Searching Оксана Левченя-Константіновська, «Чужі вікна» Марина Шкарупа, Genius loci, Олександр Верещак, Олексій Малих, «НЬЮ ВІЖН», «Тора» Євгеній Ройтман, «Канів. Вулиця Дніпровська» Олександр Бабак, галерея «ЧервонеЧорне», «Присутність. Один день» Олексій Іванюк, Наталія Корф-Іванюк, інтернет-платформа CULTPROSTIR.ua, «На овиді часу» Петро Антип, «Укриття» Влада Ралко, Володимир Будніков, галерея «ЧервонеЧорне», «Атракціон» Андрій Блудов, «Триптих АРТ», «Кубік рубліка» Віктор Гріза, Woman Secret Таня Маліновська, Ніна Мурашкіна, Лариса Стадник, Вікторія Телетьєн, Оксана Пиж, Олекса Манн, Костянтин Синицький, Ілля Чічкан, Юрій Єфанов, Франсуаза Оз, Марина Талютто, Боба-група: Юля Дроздек і Василіса Незабаром, Альбіна Ялоза, Ольга Селищева, Василь Татарський, Юліана Алімова, Антон Логов, Надя Полевич, Світлана Маркітанова, Юлія Полякова, Вікторія Конєва, Ірина Ільїнська, Маріанна Голембйовська, Ірина Федотова, Аліна Федотова, Ольга Дьоміна, Віолетта Терлига, Ксенія Платанова, Патриція Токав-Седх, Наталія Карпінська, Ома Шу, Олена Пронькіна, Поліна Омельченко, Дар’я Кольцова, Тетяна Кашкарова, Надін Хазан, Настя Лойко, Олена Хом’якова, «Ненажерлива» Ніна Мурашкіна, арт-центр Павла Гудімова «Я Галерея», «Бирючий – Іршанськ. Рекреація» Назар Білик, Микита Кравцов, Стас Волязловський, Микола Маценко, Мирослав Вайда, Максим Мамсіков та інші, «Щоденник» Олександра Жумайлова-Дмитровська.

Також спецпроект "Музейне зібрання. Українське сучасне мистецтво 1985-2015 рр. з приватних колекцій". 40 найбільших українських колекціонерів представлять зі своїх колекцій найкращі роботи 70 митців. Куратори: Ігор Абрамович, Олександр Соловйов.

Цей спецпроект сформований з робіт, які для виставки надали 40 найбільших українських колекціонерів. Добірка найбільш знакових робіт з приватних колекцій представить зріз українського мистецтва з другої половини 1980х років до сьогодення. Внесок колекціонерів у контексті збереження мистецьких творів важко переоцінити, водночас важливою залишається їхня демонстрація у публічному просторі – споглядання і осмислення художніх робіт припиняє бути ексклюзивним правом колекціонера, а стає надбанням громадськості.

Автор фото – Юлія Наумова

Х ART-KYIV Contemporary 2015 - Форум художніх проектів

Дати: 22 вересня – 10 жовтня
Місце: НКММК “Мистецький Арсенал”