Секрети геніальності Івана Марчука -Музей українського живопису
(056) 794 09 88, +38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Понеділок -вівторок – ВИХІДНИЙ

Секрети геніальності Івана Марчука

У Києві в КМК ARTAREA відкрилася експозиція «Секрети геніальності: 100 невідомих творів Івана Марчука».

Водночас це було відкриття нового виставкового простору, де розмістилася основна добірка картин митця. Першими побачили нову експозицію представники ЗМІ, художники, мистецтвознавці. Журналісти довго не відпускали Івана Степановича, до якого у них було безліч запитань.

Відкриваючи свою виставку, пан Іван розповів про свої творчі принципи, пригадав свій довгий шлях у мистецтві. Велике враження на всіх присутніх справило 20-хвилинне цифрове панорамне відеошоу, побудоване на творчому доробку Івана Марчука. Гості вечора привітали митця щирими оплесками. І, звичайно, огляд картин видатного майстра, які представлені у виставковому залі КМК ARTAREA став кульмінацією вечора.

З 18 жовтня культурно-мистецький комплекс ARTAREA (м. Київ, вул. Софіївська, 11-15) чекає всіх шанувальників творчості українського генія!