"Сади срібного століття" -Музей українського живопису

«Сади срібного століття»

Источник: http://www.kmrm.com.ua
Виставка з нагоди 160-річчя Михайла Врубеля відкрилася у залах Київського національного музею російського мистецтва.

Виставка присвячена образу саду у творчості художників кінця XIX — початку ХХ ст. Вона  приурочена до 160-річчя від дня народження Михайла Врубеля, який мав особливе космічне бачення природи.

Відлуння символічного саду широко відобразилось як у земних сюжетах Врубеля (наприклад, квіти на парчевому одязі «Чоловіка в старовинному костюмі», троянда в руках «Дівчини на тлі персидського килима»), так і в роботах на релігійну тематику (квітковий орнамент у композиції «Воскресіння» або в монументальній композиції «Оранта»).

Крім творів Михайла Врубеля, що пов’язані з флоральними мотивами, на виставці представлені живописні та графічні роботи таких видатних майстрів, як Віктор Борисов-Мусатов, Зінаїда Серебрякова, Олександр Бенуа, Костянтин Коровін, Костянтин Сомов та інші.

Київський національний музей російського мистецтва

Київ, вул. Терещенківська, 9

Режим роботи:

Пн, чт — вихідні

Решта днів — 10.00-18.00 (Каса до 17.00)