Руслан Романишин. «Вилучене з Хаосу» -Музей українського живопису

Руслан Романишин. «Вилучене з Хаосу»

Источник: http://ofam.od.ua/
У галереї «Жовті Велетні» Одеського художнього музею триває виставка Руслана Романишина «Вилучене з Хаосу».

Виставка «Вилучене з Хаосу», мистецький проект художника-монументаліста, скульптора та графіка Руслана Романишина. Об’єднавши два напрямки мистецтва – графіку та скульптуру в одному проекті автор стверджує, що вони мають один шлях пошуку образу, який проявляється в будь-якій матерії. Кожна робота митця – це не лише довершена композиція, а ще й власна філософська теорія, сформована через езотеричне споглядання Світу.

Мистецький проект «Вилучене з Хаосу» Руслана Романишина мандрує Україною. Вперше він був презентований в Києві, в галереї «Білий Світ». Проживає п. Руслан у Львові, та народився він у селі Оболоня, Долинського району, Івано-Франківської області. Майстерність як художника, так і скульптора та дизайнера формувалася у Косівському технікумі народних художніх промислів (1977-1981 рр.) та Львівській академії мистецтв (1986-1990 рр.), куди він приїхавши, зрозумів незаперечно, що це його місто, в якому він буде жити і творити. Талант та інтуїція не підвели: початок творчої діяльності митця був тісно пов’язаний зі Львовом: саме тут вдосконалювалася майстерність, створювалися перші інтер’єри, вітражні композиції та рельєфні панно.

В 1997 році, на першій персональній виставці у Луцьку, були представлені графічні, скульптурні та живописні роботи. В цьому ж році Руслан Романишин організовує та успішно керує проектно-творчою групою «Верес» – згуртованою командою професіоналів, яка працює над створенням архітектурно-ландшафтних ансамблів, внутрішніх інтер’єрів та скульптурних композицій середовища.

1905174

1905173

1905172

Для Одеси і одеситів це вже не перша зустріч з автором цієї надзвичайної виставки. В жовтні 2016 року в галереї «Жовті Велетні» відбувалась виставка «ПУНАБ- калейдоскоп». Серед наявних дев`яти проектів центральне місце в залі займала інсталяція Руслан Романишина «В едемському саду». На виставці «Вилучене з Хаосу» Руслан Романишин запропонує вашій увазі наступну кількість робіт: 7 скульптур та більш ніж 30 графічних робіт. Скульптура: бронза, камінь. Техніки виконання графіки: пастель, воскова пастель, цанговий олівець, авторська техніка. Період виконання: 2002-2016 роки. Приємних вражень від споглядання і розуміння творів мистецтва.

1905179

\1905178