Дніпровські художники в Києві-Музей українського живопису

Романтичний реалізм

Источник: http://www.nuart.com.ua
У київській галереї НЮ АРТ відкрилася виставка живопису з приватної збірки художниці Лариси Ольшевської, яка 25 років присвятила Празі.

На виставці представлено понад 70 картин, більшість з яких виконані в стилі «романтичного реалізму». Це низка свіжих і спонтанних виразних образів, це пошук нових зв’язків з дійсністю, оригінальних творчих рішень і засобів художньої виразності. До експозиції увійшли твори Володимира Труша, Віталія Колесникова, Олександра Янута, Ігоря Андріанова, Андрія Амбурского, Олексія Кулакова і, звичайно ж, Лариси Ольшевської.

Відома Празька галерея O’ART Gallery, заснована Ларисою 2000 року, відкрила європейському глядачеві такі імена український художників як Олексій Кулаков, Наталя Папірня, Олександр Янута, Володимир Труш, Віталій Колесников.

Як зазначає художниця: «Одним з ключів до успіху стало те, що я належу до числа тих небагатьох колекціонерів, хто обирав і обирає картини за покликом серця. Головне для мене в картині: енергія позитиву, власні відчуття і якість живопису».

Фото – Юлія Наумова

Адреса: Київ, вул. Грушевського, 28/2