«Різдвяна виставка» в Ужгороді -Музей українського живопису
(056) 794 09 88, +38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Понеділок -вівторок – ВИХІДНИЙ

«Різдвяна виставка» в Ужгороді

В галереї «Ужгород» триває «Різдвяна виставка», яку вже традиційно з року в рік презентують закарпатські художники.

Усі роботи, розповідає Культурно-мистецька фундація Brovdi Art, як і слідує з назви, присвячені зимовій тематиці та новорічно-різдвяним традиціям і святам. Загалом в експозиції представили понад шість десятків робіт 57 художників – тут переважає станковий живопис, але можна побачити і кераміку, і твори декоративно-прикладного мистецтва, і художній розпис на склі. Роботи вражають розмаїттям технік і стилів, які використовують майстри для передачі свого художнього бачення.

Більшість робіт до виставки надали художники-члени Закарпатської організації Національної спілки художників України, але цьогоріч організатори вирішили не обмежуватися тільки приналежністю до організації, тож тут представлені й окремі молоді імена. Про це сказав очільник закарпатського відділення спілки Борис Кузьма, наголосивши, що цього вимагає час: «кожний раз з’являються нові віяння, нові теми, нове сприйняття, нові подачі, дуже багато технік різних, тому не може бути якась константа, ми мусимо змінюватися». Він також повідомив, що на останньому засіданні правління прозвучала ініціатива запровадити вже в наступному році відзнаку «Кращий художник року».

Горкавчук Л., «Лісоруби з с. Руська Мокра»

Кінч М., «Різдво»

Вовчок В., «Морозний ранок»

Габда В., «Рівна полонина»