“Рівновага” Юрія Коваля у Києві -Музей українського живопису

“Рівновага” Юрія Коваля у Києві

У столичному арт-просторі Sky Art Foundation відкрилась виставка львівського художника Юрія Коваля “Рівновага” / "Balance".

Організатор персональної виставки Юрія Коваля – благодійний фонд Sky Art Foundation.

“Рівновага” – це проект про вибір, який постає перед нами кожного дня упродовж усього життя. Цей вибір формує нас як особистість. Робить нас кращими чи гіршими. У своїх роботах я показав нашарування повсякденних кадрів, які тим чи іншим чином впливають на запитання, завдяки яким робимо свій вибір”, – описує власний проект Юрій Коваль.

Представлені на виставці живописні роботи митця експонуються вперше. Коваль використовує чорно-білі та холодні кольорові барви, створюючи іронічні та алегоричні образи та сюжети, що віддзеркалюють ідею проекту через комічність та поєднання інколи несумісних речей.

«Юрій Коваль – один з найталановитіших молодих авторів сучасності. Його роботи прикрашають колекції не тільки українських поціновувачів мистецтва, але й іноземних колекціонерів. Адже, манера реалізму, у якій працює автор, є актуальною на сьогодні. Впевнений, що проект “Рівновага” – це лише початок нашої плідної багаторічної співпраці з Юрієм Ковалем», – коментує відкриття виставки засновник Sky Art Foundation Дмитро Палієнко.

1

2

3

Юрій Коваль народився у 1979 році у Львові. 2004-го року закінчив факультет дизайну інтер’єру Львівської національної академії мистецтв, у 1998-му році – Львівський державний коледж декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша. З 2000 по 2015 роки Юрій Коваль брав участь у багатьох престижних виставках в Україні та за її межами. Роботи автора вже декілька років успішно продаються на торгах одного з найбільших українських аукціонних будинків “Золотое Сечение”. Основний напрям творчості Коваля – живопис. Нині митець працює та живе у Львові.

Експозиція робіт автора триватиме до 17 лютого.

4

5

6

Довідка про Фонд:
Sky Art Foundation – благодійний фонд, який був заснований восени 2014 року за ініціативи Дмитра Палієнка. Мета організації – підтримка та розвиток нового покоління українських сучасних художників, а також сприяння міжнародним культурним обмінам та інтеграції української культури у світовий арт-контекст.
Фонд веде активну виставкову та благодійну діяльність, займається організацією міжнародних арт-проектів. Крім того, фінансово підтримує культурні заходи за участю українських художників, засновує гранти талановитим авторам.

8

9

10

11

12

Фото: Максим Білоусов

Адреса галереї – Київ, вул. Стрілецька, 7/6.