Рівне: виставка авторської графіки Пабло Пікассо -Музей українського живопису

Рівне: виставка авторської графіки Пабло Пікассо

У Рівному в галереї європейського живопису «Євро-Арт» виставлена авторська графіка геніального француза іспанського походження Пабло Пікассо.

Запрошуємо відвідати виставку «Філософія мистецтва Пабло Пікассо» в «Євро-Арт»! Завдяки зусиллям українських і європейських колекціонерів постала реальністю нова виставка в галереї європейського живопису «Євро-Арт» під назвою «Філософія мистецтва Пабло Пікассо». Понад двадцять графічних і літографічних робіт авторства великого художника нині прикрашають центральний зал галереї. Оригінальністю експозиції є те, що на ній представлено 5 графічних творів, написаних рукою самого маестро і придбаних в одній із галерей Франції. А розпочинається виставка з літографії Сальвадора Далі «Портрет Пабло Пікассо».

Пабло Пікассо у своїх художніх пошуках виражає глибину мистецтва ХХ століття. «Він активно експериментує у лоні психологічної виразності кольору, деформує усе, що можна деформувати і вивернути зсередини назовні, сміливо відкидає візуальну правдоподібність натури і створює свою філософію художніх образів: ємких, динамічних, суперечливих і непередбачуваних, - зауважує куратор галереї Лариса Костюк. - Він діалогізує не стільки з уявним глядачем, скільки із самим собою. Йому не важить думка інших. Пікассо сам створює шокуючу думку для світу. У діалозі із самим собою художник протестує, суперечить, пророкує».

Виставка «Філософія мистецтва ПаблоПікассо» у галереї європейського живопису «Євро-Арт» є на часі. Сьогодні близькі й зрозумілі образи, що бринять із сюжетів картин: голуб миру, материнство, квіти, шаленство любовної пристрасті, античні міфи. Експоновані роботи Пікассо в «Євро-Арт» - це як оповідання без слів: не можна почути, варто побачити і відчути.Для відвідувачів виставки галерея підготувала фільми і тематичні лекції про творчість Пабло Пікассо, а також оригінальні інформативні матеріали, що розміщені на знаменитій тумбі «Євро-Арт». Вичерпну літературу про життя і творчість художника надав відділ мистецтвознавства Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Виставка працює по 16 серпня 2015 р. за адресою:
м.Рівне, проспект Миру, 4 (вхід з вулиці Директорії), галерея «Євро-Арт».
(362) 26-47-67 (362) 26-47-80