Путін із гільз: «Обличчя війни» -Музей українського живопису

Путін із гільз: «Обличчя війни»

Українська художниця Дарина Марченко створила інсталяцію "Обличчя війни" із зображенням президента РФ Путіна.

Однак, вона виконана не зовсім у звичному стилі: зображення диктатора викладене гільзами різного калібру, що були використані на лінії вогню на Сході України.

Як йдеться на сайті художниці, цей твір має надзвичайну властивість змінювати кольори і вирази обличчя, залежно від зміни освітлення. Портрет має безліч характерів, в яких можна розглянути фатум, страх, гординю, жорстокість і ненависть, жаль і розгубленість, готовність знищити світ (натиснувши на "кнопку") або навіть постати перед Божим судом за скоєне.

"Обличчя війни" була створена у відповідь на події 2014 року в Україні, коли Росія проявила агресію і напала на Східну частину країни, тим самим створивши найбільший військовий конфлікт в Європі з часів другої світової війни і поставивши під загрозу світову безпеку. Війна триває вже більше року і забрала життя понад 30-ти тисяч людей", - йдеться у описанні роботи.

"Українська правда. Життя"