Полтава: персональна виставка Юлії Сторожевої "Бути собою" -Музей українського живопису

Полтава: персональна виставка Юлії Сторожевої «Бути собою»

Источник: http://gallery.poltava.ua
У великій виставковій залі галереї мистецтв (Полтавський художній музей ім.Миколи Ярошенка) відкрилася виставка живопису під назвою «Бути собою».

Автор експозиції - художниця Юлія Сторожева. Вона народилася 1987 р. на Полтавщині, у с. Гоголево Шишацького району. Художню освіту здобула на кафедрі образотворчого мистецтва Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка. З 2013 р. – член Національної спілки художників України.

Зростаючи у світі прекрасного, на лоні природи мальовничої гоголівської землі, Юлія прагне передати на полотні свої емоції, уміння бачити красу в буденних речах. Має на рахунку 18 персональних виставок, перша з яких називалася «Я відчуваю запах квітів…» Юлія Сторожева – постійний учасник різноманітних виставок, пленерів та обласних свят.

Виставка працюватиме по 15 вересня.

Адреса: Полтава, вул. Гоголя, 5. Виставковий зал.