Дніпровські художники в Києві-Музей українського живопису

Польське малярство на зламі століть

З 27 вересня до 16 жовтня 2016 року в Національному музеї Тараса Шевченка експонується виставка "Майстри польського малярства на зламі XX i XXI століть".

На виставці представлено 46 робіт художників Томаша Цєцєрскєго, Едварда Двурніка, Войцєха Фангора, Бартоша Кокосіньскєго, Роберта Мацєюка, Павла Матишевскєго, Ярослава Модзелєвскєго, Єжего Новосєльскєго, Тереси Понґовскєй, Вільгельма Сасналя, Яцка Семполіньскєго, Хенрика Стажевскєго, Павла Сусіда, Леона Тарасєвіча, Ришарда Вінярскєго.

«Думаючи про українську публіку, хочемо презентувати передовсім різнорідність і багатство напрямків польського малярства останніх десятиліть. Часто це цілком відмінні світи, які майже виключають концепцію картини як витвору мистецтва і предмету; цьому не можна запобігти, але водночас це є найбільш цікавим аспектом. Завданням виставки є наближення цих різноманітних концепцій», — Богуслав Дептула

Національний музей Тараса Шевченка

Адреса: м. Київ, бул. Т. Шевченка, 12

Час роботи:

щоденно з 10:00 до 18:00 (каса до 17:30)

вихідний день — понеділок