«Подарунки до ювілею» -Музей українського живопису

«Подарунки до ювілею»

Источник: http://prostir.museum/
В обласному художньому музеї Кропивницького розгорнуто виставку нових надходжень «Подарунки до ювілею».

Виставка присвячена 25-й річниці народження загальновизнаної на сьогодні мистецької перлини краю. Ювілейний рік приніс музею чимало  подарунків до  свята від чисельної армії друзів та шанувальників. Безумовно, левова частина подарунків –  мистецькі твори, тому в наукових співробітників і виникла ідея створити виставку з красномовною назвою «Подарунки до ювілею».

Всього протягом 2018 року до фондів художнього музею надійшло 939 предметів, серед них найбільше графіки — 249, предметів, вироблених  з металу —  404, живопису -80 та ін.

Особливістю цієї безумовно цікавої виставки є її різноплановий характер, адже представлені разом роботи різних мистецьких напрямків, а саме живопис, графіка, кераміка, декоративно-прикладне мистецтво.

Ця виставка стане знаковою серед виставок відповідного тематичного напрямку, адже вона знайомить поціновувачів мистецтва з унікальними родзинками, що поповнили музейну скарбницю крайнього року. Дякуємо всім друзям, меценатам, художникам, шанувальникам мистецтва за партнерську підтримку, поповнення фондового зібрання музею та чекаємо на нові зустрічі

Микола Правда, науковий співробітник музею