Пейзаж від Костянтина Копосова -Музей українського живопису

Пейзаж від Костянтина Копосова

МВЦ «Музей історії Києва» та Костянтин Копосов до 29 січня представляють виставку живопису «Трикрапка».

Вивчення трьох китів сучасного пейзажу – саме цій темі присвячена виставка. Створюючи свої роботи, Копосов відштовхується від ключової тріади: точки в просторі, точки в часі і точки зору.

Згодом автор визначає час і місце, з яких потім формує пейзаж, аналізує стан атмосфери, повітряного і світлового середовища. В результаті народжується остання і найважливіша умова – точка зору. Тепер у картини з’являється своя особиста й виняткова життєва позиція.

«Унікальність точки в часі та просторі стала для мене основою роздумів над цим феноменом», – каже автор виставки. «Момент, в якому ми живемо, те, що відбувається саме зараз – це єдине, що існує в дійсності, оскільки минулого вже немає, а майбутнє ще не настало. Працюючи з пейзажем, я можу поставити час на паузу».

IMG_8634

IMG_8631

Костянтин Копосов – випускник київської Академії образотворчих мистецтв, архітектор,  художник, учасник багатьох міжнародних виставок і мистецьких проектів.  Остання персональна виставка – «Українське буде». Частина її робіт була представлена в стінах штаб-квартири ООН в Нью Йорку, в Чикаго і Нью-Джерсі. Проект також експонувався у міжнародному терміналі аеропорту «Бориспіль».

Роботи художника – це переосмислення класичних пейзажів через сучасні яскраві мінімалістичні візуальні образи. В даний момент художник  живе і працює в Німеччині.

IMG_8629

IMG_8633

IMG_8628

IMG_8635

Фото – Юлія Наумова

МВЦ «Музей історії Києва» (вул. Б. Хмельницького, 7).