«Острови». Всеволод Шарко. -Музей українського живопису

«Острови». Всеволод Шарко.

Источник: http://artgreensofa.com/
Галерея сучасного мистецтва “Зелена канапа” у Львові до 19 листопада представляє виставку акварелей Всеволода Шарка «Острови».

Акварель (фр. aquarelle — водяниста) — техніка живопису, що використовує спеціальні акварельні фарби, які при розчиненні у воді утворюють прозору суспензію тонкого пігменту, що дозволяє створювати ефект легкості і тонких колірних переходів.  Та попри свою позірну легкість техніка ця надзвичайно важка для досконалого освоєння. Не кожне велике місто України має заледве  кількох майстрів, що нею володіють. Одним з таких художників віртуозів є Всеволод  Шарко. Таким художником у Львові був Олег Козак, якого нещодавно не стало. Власне цю виставку Всеволод присвячує пам’яті видатного аквареліста… Для неї він привіз до Львова 26 робіт. Сповнених лірикою.

Холодні береги, Ненаписані листи, Полярні сни, Промзона, На краю часу, Структура осені, Запахи… Ці назви, могли б бути назвами збірок поезій, проте  це назви серій акварельних творів Дніпровського художника.  Об’єднані спільною виставкою під назвою «Острови»:

Оточені потоками часу острови людських життів. То відкриті вітру сумнівів, то покриті снігом забутих надій. або прикрашені слідами коханих, що  босоніж пробігли по сонцем побіленій гальці. У непрозорій глибині часу пропливають рибинами спогади. Невловимі, на межі сприйняття, то живі, виразно ясні, наближаються до самого краю сітківки ока.
Острови людських життів …

Всеволод Шарко.  Художник, ювелір-дизайнер.

Шарко

Біографія:

Народився в 1967. Учасник конкурсів і фестивалів, групових та персональних виставок.
Роботи знаходяться в приватних колекціях і колекції Дніпропетровського художнього музею.

Протягом 22-х років виконував роботи, практично у всіх областях дизайн-проектування, а також велика кількість живописних та графічних робіт. Працював художником-постановником 6-ти анімаційних фільмів (3D-анімація), арт-директором, провідним дизайнером, ілюстратором, керував готелем дизайну рекламного агентства і т.д .. Проекти, що входять в дизайн-портфоліо, перемагали і ставали фіналістами міжнародних і національних конкурсів та фестивалів.

холодні береги / вихід, картон, акварельний папір / акварель, 59 х 79см

полярні сни / Посейдон, акварель, 54 x 73см

ненаписані листи / лист #8, змішана техніка / кольоровий папір, 35 x 54см

ненаписані листи / лист #9, акварель, 43 + 9 x 74см

на краю часу / міражі #1 акварель, 35 x 54см

на краю часу / на краю часу #1/2, акварель, 43 x 74см

промзона /06:00

полярні сни / полярні сни #7, акварель, 54 x 73см

холодні береги / біль, картон и акварельний папір / акварель, 59 х 79см

структури осені / очікування квітня, акварель, 35 x 53см

запахи /холодна весна акварель, 37 x 54см

Галерея сучасного мистецтва “Зелена канапа”

Адреса: Львів, вул.Вірменська, 7

Працює з 12 до 19 години з вівторка до неділі.