Ольга Чернецька. "В ритмі міста" -Музей українського живопису

Ольга Чернецька. «В ритмі міста»

В Національному музеї Тараса Шевченка працює персональна виставка художниці Ольги Чернецької “В ритмі міста”.

Ольга Чернецька – молода українська художниця; навчалась в Національній Академії образотворчого мистецтва та архітектури. Малює та пише олією з дитинства. Українська Революція гідності стала справжнім творчим поштовхом для художниці – з 2013 року вона активно виставляється в Україні та закордоном, де її роботи стрімко отримують популярність та визнання.

В 2016 році Ольга Чернецька стала учасницею 31 Chalsea International Fine Art Competition у Нью-Йорку, двох міжнародних проектів Abstract Art в галереї The Brick Lane gallery в Лондоні і Contemporary Art Show Spectrum Red Dot Miami 2016.

Ольга Чернецька працює в жанрі ліричної та геометричної абстракції, пише натюрморти і портрети та займається графікою. Мистецькі пошуки останніх років художниці пов’язані, перш за все, із кольором – субстанцією, яка напряму взаємодіє із сильними емоціями і стає на її полотні потужним енергетичним висловом.

4

2

1

В НМТШ Ольга представить живопис і графіку із серій “Ритми міста” та “Інтермеццо”, створених в 2016 році.

В серії “Ритми міста” художниця пише портрет мегаполісу, наповненого метушнею та бурлінням людських мас. Але це скоріше ніжний, одухотворений портрет, аніж пейзаж, який відображає всю міць і турбулентність великого міста.

В ‘Intermezzo’ ритмічні поєднання кольорів безпосередньо натхненні музичними творами. Художниця прагне синтезувати музику і живопис і на її картинах вони звучать в унісон, однак, центральною ідеєю залишається колір як такий, колір як форма і предмет.

Виставка експонується до 12 лютого.

16982

16981

16979

16978