Олексій Малих - “Відкрите повітря” -Музей українського живопису

Олексій Малих — “Відкрите повітря”

Источник: http://skyartfound.com
Наприкінці 2015 року у столичному арт-просторі Sky Art Foundation відбулася презентація нового проекту Олексія Малих “Відкрите повітря” (“En plein air”).

Експозиція робіт українського митця, що був учасником багатьох персональних та групових виставок в Іспанії, Польщі, Угорщині, Словаччині, Болгарії, Чилі та інших країнах, – це колекція найкращих творів художника, написаних під час різних пленерів.

“Кожен пленер – це окрема історія, новий досвід, абсолютно різна атмосфера, формат, масштаби. Тому і творчість одного і того ж автора переживає перевтілення, набуває нових форм та проявів. Я хочу показати це на прикладі власних робіт”, – підкреслює Олексій Малих.

На рахунку художника – участь у близько 20-ти місцевих та міжнародних пленерах, у тому числі: у Чилі, Хорватії, Болгарії, Німеччині, Польщі та інших країнах світу.

На виставці представлено близько 30 творів автора, більшість з яких публіка побачила вперше. Експозиція триває до 20 січня 2016 року. Організатор проекту – благодійний фонд Sky Art Foundation.

1

2

3

4

7

8

9

“Проведення пленерів, симпозіумів, створення резиденцій – один із напрямків роботи Фонду. Тому “Відкрите повітря” Олексія Малих є для нас важливим та символічним проектом, який продемонструє не тільки творчість автора у різні періоди життя, але й покаже вплив пленерного руху на розвиток українського арту та культури країни у цілому”, – відзначає меценат та засновник Sky Art Foundation Дмитро Палієнко.

Olexiy-Malykh-45

15

12

14

13

Олексій Малих народився у 1956 р. у Берліні. 1981 р. закінчив художньо-графічний факультет Московського державного педагогічного інституту. Виставкову діяльність розпочав у 1979 році. З 1995 року – член Національної спілки художників України. З 1996 року – співкуратор проекту «Весняний вітер». Малих займається творчістю у сферах живопису, левкасу, графіки, інсталяції у просторі. Нині митець живе та працює у Києві.

11

16