Олексій Леонов. Шпалери -Музей українського живопису

Олексій Леонов. Шпалери

Культурна лабораторія EDUCATORIUM у Києві представила графічні роботи Олексія Леонова.

Творчість Леонова маловідома у мистецькому колі, проте увагу професіоналів привертає одразу. Його роботи з естетикою наївного, а іноді й брутального мистецтва проникнуті гротескним комізмом та іронічним ставленням до навколишнього світу. Графіка Леонова це своєрідна оповідь про власне життя, його події та тих героїв, що трапляються на шляху. Цікавим є те, що автор не дає назв окремим творам, спонукаючи глядача сприймати його роботи загалом. Серед улюблених технік художника – ліногравюра, до якої він звернувся на початку 2000-х років. Його серія естампних патернів є особливо цікавою, адже тут художник починає експериментувати з оптичними можливостями графічної техніки.

На виставці представлено близько 100 робіт художника, виконаних у техніках унікальної та друкованої графіки.

Олексій Леонов народився 9 березня 1978 року в Києві. Закінчив Київське вище професійне училище деревообробки №16. Навчався у реставраційній майстерні, де вивчав ювелірну справу. Був учасником групових виставок в галереях «РА» та «Дикий Z». Працював над художнім оформленням вистав театру ДАХ та концерту групи «ТІК».

Михайло Куливник

А. Кольцов

С. Займак

Фото – Юлія Наумова

Виставка триватиме з 3 до 17 серпня 2017 року за адресою: Київ, вул. Рейтарська, 8Б, культурна лабораторія EDUCATORIUM.