Олексій Коваль “Земля і небо”. Емалі. -Музей українського живопису
(056) 794 09 88, +38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Понеділок -вівторок – ВИХІДНИЙ

Олексій Коваль “Земля і небо”. Емалі.

Источник: http://artgreensofa.com/
У львівській галереї «Зелена канапа» до 10 лютого працюватиме виставка емалей відомого київського митця Олексія Коваля.

Виставка нових монументального розміру творів Олексія Коваля з Києва «Земля і Небо» — це присвята величним стихіям, які є першоосновою нашого світу. Земля, Небо, Вода і Повітря, всі вони, що перебувають у невпинному взаємо обміні енергією, взаємно впливають, та перебувають у  діалозі з Людиною.

Цикл творів у техніці  емалей на металі, а також офортів є логічним продовженням попереднього циклу, який називався «Місця сили». Його Олексій творив присвячуючи твори вражаючим пейзажам різних частин світу, які його надихнули. Велич яких підносить дух і дає наснагу.

Подорожуючи світом Олексій знайшов образи для зображення стихій. Це і  лазур життєдайної води Адріатичного моря Хорватії, і глибина та безмежність неба Тибетських гір, і світло, провідником якого є повітря Азії.  І врешті —  благодатний скарб України –  чорна земля, що уособила велич четвертої стихії. Адже такої землі не зустрінеш ніде.

Крім цих пейзажів 2018 – 2019 року, на виставці представлена улюблена багатьма шанувальниками творчості Олексія – маленька українська серія 2017 року. В основі цих творів орнаментика вишивки та різьби української аристократії – козацької старшини,  поєднана з образами українців зі старих фотографій кінця 19 початку 20 століття.

unredthesea

Над морем

sunrise

Світанок

field1

Засіяне поле

field

Засіяне поле. Емалі

enchanted

Зачарована

cossack

Козацького роду

Галерея сучасного мистецтва “Зелена канапа”

Адреса: Львів, вул.Вірменська, 7

Працює з 12 до 19 години з вівторка до неділі.