Олександр ГРОМОВИЙ: Мить у проявах -Музей українського живопису

Олександр ГРОМОВИЙ: Мить у проявах

17 вересня 2015 року о 18.00 у Музеї сучасного мистецтва України відкриється персональна виставка живопису художника з Закарпаття Олександра Громового «Мить у проявах».

Незважаючи на те, що піввіковій ювілей автора вже позаду і зроблено чимало, про що свідчать успішні виставки за кордоном і відгуки у пресі, понад 40 творів митця у Києві буде представлено вперше.

За словами директора Музею Оксани Коваль: “Наприкінці минулого року – початку 2015 в рамках нашого проекту «Мистецька мапа України. Закарпаття» ми презентували творчий здобуток художників західного регіону. Ця подія мала розголос і пригорнула увагу спільноти. У цьому проекті ми намагалися реалізувати свою давню мрію - поєднати в залах роботи корифеїв Закарпатської школи з власної колекції Музею із творами сучасного покоління митців, котрі ще не так широко відомі. Водночас, музейний майданчик став місцем творчих відкриттів. Представлені роботи дали привід розширити діапазон презентацій. В цьому руслі Музей вже зробив декілька експозицій. І ось сьогодні довгоочікувана виставка!”.

Олександр Громовий народився на Миколаївщині, він закінчив Ужгородський державний університет та художньо-графічний факультет Одеського педагогічного інституту ім.Ушинського.

Роботи майстра притягують до себе потужною енергетикою, вони драматичні і водночас – позитивні. «До творчості мене спонукає краса в усіх її проявах. Щиро захоплююся гарними краєвидами, мене зачаровує краса жінки… Такою є моя природа, я так створений», - каже сам митець.

Музей сучасного мистецтва України: Київ, вул. Фрунзе, 41.