«Оксамитові дні». Олег Міщенко-Музей українського живопису

«Оксамитові дні». Олег Міщенко

Источник: www.manufactura-art.com.ua
Арт-галерея «Мануфактура» представляє виставку живопису «Оксамитові дні» талановитого українського художника Олега Міщенка.

Художник у своїх роботах занурює глядача у яскраві, оповиті сонячним світлом кольори літа, нагадуючи про довгоочікувану відпустку з веселими непередбачуваними подорожами!

Кожна з робіт майстра – це історія ще однієї мандрівки, неймовірних вражень, шалених посмішок; для когось — гармонії, спокою та бажаного усамітнення. Глядачі зможуть відшукати свої власні історії. Вони можуть бути у захоплюючих дух гірських краєвидах, заколисуючих морських хвилях або у знайомій серцю з дитинства палітрі смаколиків.

Якщо з певних причин ви не маєте змоги отримати враження від бажаної відпустки, не засмучуйтесь, ви знайдете їх в Арт-галереї «Мануфактура»!

Усі картини виконані в  легких теплих кольорах та приємних тонах, надаючи глядачу можливість поринути у солодкі спогади чи мрії про заплановану подорож.

30

31

11

12

13

Про автора:  Олег Міщенко є членом Національної Спілки Художників України. Постійний учасник художніх виставок та різноманітних творчих проектів, його роботи зберігаються в приватних колекціях поціновувачів живопису в Україні, та в інших країнах світу. Митець є лауреатом премії Михайла Дмитренка. Всі полотна художника написані підчас подорожей безпосередньо з натури, тому в них присутній неповторний енергетичний та духовно-емоційний запал, що втілює прагнення художника до гармонійного єднання з красою рідної землі.

33

6