Одеса. Жанровий живопис з фондів музею. -Музей українського живопису

Одеса. Жанровий живопис з фондів музею.

Источник: http://ofam.od.ua/
У виставковому залі Одеського художнього музею працює виставка «Жанровий живопис ІІ половини ХІХ сторіччя із фондів ОХМ».

Вперше за багатолітню історію своєї виставкової діяльності ОХМ представляє виставку жанрового живопису. Біля 40 робіт ІІ половини ХІХ ст. із фондів Музею розкривають важливу сторінку в історії вітчизняного мистецтва — особливості художньо-образного сприйняття сфери побуту, сімейних відносин, поведінки людини в умовах повсякдення.

Різновид інтерпретації дійсності, змістовні інтонації цілої низки митців (більше як 30 авторів), серед яких як добре відомі художники Маковський В.Є. та Пастернак Л.О., знані одеські майстри Буковецький Є.О., Нілус П.О., а також ряд імен людей, чия творчість стане цікавим відкриттям музейного художньо-виставкового простору.

208171

208177

208178

208174

208175

208179

208172

Виставка працює до 2 жовтня.

Одеський художній музей, вул. Софіївська, 5а