Наталія Ніколайчук "Матриця творчості" -Музей українського живопису

Наталія Ніколайчук «Матриця творчості»

Источник: http://dvnshu.com/
У київському Центральному будинку художника проходить виставка робіт народного художника України Наталії Ніколайчук.

Наталія Ніколайчук народилася у Києві. Її потяг до малювання переважив бажання займатися музикою — вчилася грати на віолончелі. Тож до вступу у Київський державний художній інститут (нині — Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури) відвідувала приватні художні студії Михайла Іванова та Ігоря Григорьєва. У 1982 році вона закінчила Київський Державний художній інститут (УАМ, майстерня книжкової графіки — професор В.Я.Чебаник), у 1988 році — аспірантуру Академії мистецтв СРСР (майстерня станкової графіки — академік М.Г.Дерегус). З 1985 року — член Спілки художників України; є членом правління Київської організації НСХУ.

Виставкову діяльність Наталія Ніколайчук розпочала у 1982 році. Вона — учасник багатьох всесоюзних, республіканських та міжнародних (у Данії, Німеччині, Канаді, Японії, Франції) виставок. Твори художниці знаходяться в колекціях Міністерства культури України, Дирекції виставок НСХУ, у Донецькому, Луганському, Запорізькому, Чернігівському, Хмельницькому та Полтавському художніх музеях, Національному музеї книги (Київ, Лавра), у картинних галереях , в приватних зібраннях України та зарубіжжя. З 1995 року — декан факультету образотворчого мистецтва Київської дитячої Академії мистецтв, унікального учбового закладу.

У 1996 році Наталії Ніколайчук присвоєно Почесне звання «Заслужений художник України», а у 2006 — «Народний художник України».

Двоэ

«Двоє», 2011. Ліногравюра

Свято-Сонця

«Свято Сонця», 2007. Полотно, олія

Рання-весна

«Рання весна», 2008. Полотно, олія

Трійця

«Трійця», 2017. Полотно, олія

На-білому-світі

«На білому світі», 2002. Полотно, олія

Поцілунок

«Поцілунок», 2007. Полотно, олія

Дівчина-із-чашою

«Дівчина із чашою», 1996. Полотно, олія

Фантазії-в-часовому-просторі

«Фантазії в часовому просторі», 2017. Полотно, олія

Виставка триватиме до 5 листопада.

Київ, вул. Січових стрільців, 1-5 (Львівська площа)

Центральний будинок художника, ІІІ поверх

Час роботи Виставкової зали: з 12:00 до 19:00