Найкращий музей світу-2015 -Музей українського живопису

Найкращий музей світу-2015

Источник: http://artukraine.com.ua

Відбулося вручення премії найкращому в світі музею 2015 року від Art Fund (Art Fund's Museum of the Year Prize).

Ним стала Художня галерея Уітворт (Whitworth Art Gallery) у Манчестері, Велика Британія. Галерея отримала нагороду після оновлення, яке обійшлося їй у £ 15 млн.

Музей Уітворт засновано у 1889 р. Один із із його наймасштабніших останніх проектів – спільний перформанс німецького художника Герхарда Ріхтера та музиканта Арво Пярта. Також галерея відзначилася виставкою «М+», на якій експонувалися роботи з колекції музею візуальної культури Гонконга.

Art Fund's Museum of the Year Prize присуджується щороку спеціальним експертним журі. У 2015 р. до нього увійшли: директор фонду Стівен Дешар, художник Майкл Ленді, дизайн-критик Еліс Роусторн, редактор відділу мистецтва та книг видання «The Economist» Фіаметта Рокко, директор Музею Ван Гога в Амстердамі Аксель Рюгер.

Джерело: theartnewspaper.com