Надія Полуян-Внукова. Живолпис. -Музей українського живопису

Надія Полуян-Внукова. Живолпис.

Источник: http://dvnshu.com/
Останній день у Центральному будинку художника в Києві експонуються роботи художниці з Ромен Надії Полуян-Внукової.

Надія Полуян-Внукова народилася в місті Ромни Сумської області. Духовним вчителем вважає свою маму Катерину Андріївну. Краще за яку в навколишніх селах ніхто не вмів співати і вишивати. Саме вона і стала першим вчителем з живопису. Потім вчителем була природа, пізніше відомий в Сумах вчитель малювання В.М.Власов. Він побачив в ній художницю ще багато років тому. Всі ці роки морально підтримував її: «Цени в себе художника. Рисуй! Рисуй! Картины не пропадут» — стали її творчою програмою.

Середню школу Надія закінчила в 1983 році, в 1983 – 1987 рр. навчалася в Роменському СПТУ–14 на маляра–альфрейника. По закінченню училища працювала на роменський гардинно–тюлевій фабриці над створенням нових зразків малюнків, котрі впроваджувались у виробництво. У 1989 році закінчила курси підвищення кваліфікації дизайнерів у Київському технологічному інституті легкої промисловості. Згодом любов до живопису перемогла і Надія залишила виробництво, повністю віддавшись художній творчості.

IMG_8523

IMG_8537

Художниця бере активну участь в мистецькому житті міста Ромни і Сумської області, бере участь у місцевих, регіональних, республіканських виставках. Так, з успіхом пройшли її персональні виставки в київському музеї ім. Т.Г.Шевченка, Українському домі та багатьох інших виставкових залах, де її твори дістали схвальні відгуки глядачів, мистецтвознавців, преси, а слава про обдаровану чарівницю пензля з міста на берегах Сули перетнула кордони України. Її ім’я стало відомим серед мистецьких кіл української діаспори США, Канади, Франції, Німеччини, Чехії.

Надія член Національної спілки художників України з 2004 року.

IMG_8520

«Черемха-цвіте»,-2004-06

«Черемха цвіте», 2004-06

«У-сінях»,-1992

«У сінях», 1992

«Зимовий-натюрморт-з-лампою»,-2006

«Зимовий натюрморт з лампою», 2006.

«Ромашкове-поле»,-2008

«Ромашкове поле», 2008.

«Повертайтеся,-вас-ждуть»

«Повертайтеся, вас ждуть»