Дніпровські художники в Києві-Музей українського живопису

МОРЕ ВСЕРЕДИНІ. Михайло Гаєвий

Источник: www.greter-art.com
Арт-центр Якова Гретера презентує новий надихаючий проект під назвою «Море всередині» від талановитого українського митця Михайла Гаєвого.

Виставка «Море всередині» — безмежне натхнення автора. Море всередині зачаровує, хвилює, лякає, іноді зникає, при нагоді виряджається озером або нагромаджує бурі, дарує багатства — і не дає відповідей; воно і мудре, і ніжне, і сильне, і непередбачуване.

Але головне — море кличе. Море і є не що інше, як постійний поклик. Воно не змовкає ні на мить, море заповнює тебе, воно всюди.

В атмосферних та легких роботах живописець розкриває свою душу та ділиться найщирішими почуттями. Художник жваво і повно передає особливості кожного кольору. Дивовижні пейзажі та сюжети, сповнені відкритості та глибини показують чарівність та бездоганність кожної миті.

x0pahx0vboe

«Осяяна скеля»

yjsgletpgdi

«Вітер з моря»

rrqogohttnq

«Місячна ніч в Балаклаві»

v_chekanni

«В чеканні»

vechirniy_motiv

«Вечірній мотив»

budinochok_v_skelyakh

«Будиночок в скелях»

Про автора:

1993-1999 рр. — навчання в Національній Академії образотворчого мистецтва і архітектури (НАОМА). 2003 рік — вступ до Національної спілки художників України. Займався станковим та монументальним мистецтвом.

З 2004 — постійний учасник міжнародних пленерів у Севастополі. У 2007 — виконав ряд ікон для іконостасу церкви ікони Божої Матері «Знамення» на Севастопольській площі, м. Київ.

З 2010 — займається іконописною школою в Лаврських художніх майстернях  ім. Їжакевича І.С.

uzwgua7ra9u

uqddpmjwz8e

Всі роботи доступні для придбання.

Адреса: ст. м. «Шулявська», вул. Вадима Гетьмана, 6

ТРЦ «Космополіт», Блок А, 4-6 поверх