Міжнародний пленер «Genius Loci» -Музей українського живопису

Міжнародний пленер «Genius Loci»

Источник: http://www.kmrm.com.ua
Київський національний музей російського мистецтва представляє: «Genius Loci» до 95-річчя італійського сценариста, поета, письменника Тоніно Гуерра.

На виставці експонуються роботи сучасних українських мистців О.Аполлонова, О.Придувалової, Д.Шарашидзе, К.Косьяненко, Д.Саражина, В.Саражин (Калайчі) — учасників І Міжнародного пленеру, що відбувся в червні цього року в Італії на батьківщині відомого режисера, сценариста, художника, поета та громадського діяча Тоніно Гуерри (1920-2012). Художники, різні за віком та естетичними вподобаннями, презентують київську та харківську школи живопису.

Беззаперечною окрасою виставки будуть роботи й самого Тоніно Гуерри з колекції Асоціації Т.Гуерри (Італія).

Впродовж роботи виставки у межах проєкту «Genius Loci» заплановано кінопокази, лекції, творчі зустрічі, майстер-класи.

Всі заходи відбуватимуться за сприяння Посольства Італії в Україні.

Катерина Косьяненко. «Фінестріна з Фронтіно», «Граппа». 2015

Денис Саражин. «Мудра олива», 2015

Денис Саражин. «Зберегти як…». «Разом ми знайдемо це…»

Автор фото – Юлія Наумова.

Київський національний музей російського мистецтва: Київ, вул. Терещенківська, 9