Дніпровські художники в Києві-Музей українського живопису

Митці з Полтавщині полонили Нацбанк

Источник: https://vk.com/art.museum
Полтавський художній музей (галерея мистецтв) повідомляє, що творчість майстрів Полтавського краю представлена у Києві, у Національному банку України.

Гобелени, вишиті рушники і живопис родини Пілюгіних були презентовані у Нацбанку 23 серпня 2016 року.

Приємно відзначити — саме Полтавщина, яка славиться рослинним килимом та найскладнішою на Україні ручною вишивкою (більше 180 технік) представлена на виставці з нагоди 25-річного ювілею нашої держави.

На відкритті були присутні Заслужений майстер народної творчості України Євген Пілюгін, молодша донька Ольга Пілюгіна — володар Гранту Президента України, Гонтарєва Валерія Олексіївна — голова Нацбанку.

Уся родина Пілюгіних є членами НСХУ та Національної спілки майстрів народного мистецтва України, і лауреатами Полтавської обласної премії імені І.П. Котляревського.

AfhLxqtlGV4