Мистецька мапа України: Київська школа живопису. -Музей українського живопису

Мистецька мапа України: Київська школа живопису.

Источник: http://modern-museum.org.ua
У Музеї сучасного мистецтва у Києві відкрилась масштабна виставка художників Київської школи живопису, в рамках якої представлено 350 робіт 216 митців, чия творчість стала знаковою в історії вітчизняного мистецтва.

Хронологічно проект охоплює 80 років і представляє розвиток живопису, графіки й скульптури у динамиці та різномаїтті напрямів: від реалізму до постімпресіонізму, від неокласицизму до сюрреалізму.

Київський проект – найбільший за змістом і обсягом в історії Музею, він триватиме упродовж чотирьох місяців та складатиметься з трьох експозицій із символічною назвою “Київ. Три сторінки з колекції Музею”. Перша виставка-сторінка відчиняє свої двері 17 грудня, друга – 4 лютого і остання  — 10 березня.

Відомі і гучні у світі імена представників сучасного українського мистецтва, класики і поруч з ними —  молоді талановиті зірки – усі три експозиції охоплюватиме роботи широкого кола художників, які отримали академічну освіту у Києві, або жили і творили у столиці. Серед них: Іван Кавалерідзе, Федір Тетянич, Матвій Вайсберг, Олександр Животков, Іван Марчук, Віктор Рижих, Анатолій Криволап, Олександр Дубовик, Владислав і Максим Мамсікови, Сергій Григор’єв, Тіберій Сільваші, Василій Цаголов, Валерій Шкарупа, Олег Єржиковський та багато інших.

1

2

3

4

На відкритті побувало багато гостей: художників — представників Київської школи, роботи яких представлені у залах, їх колег та прихильників, мистецтвознавців. Гості свята отримали грунтовний 300-сторінковий каталог митців.

5

67

8

9