«Міста» Софії Рунової -Музей українського живопису

«Міста» Софії Рунової

Nebo Art Gallery запрошує на презентацію творчого проекту Софії Рунової «Міста» за грантом Президента України.

Експозицію складає серія графічних робіт, виконаних у техніці офорту. Проект присвячено містам різних регіонів України, багатим на історичні та культурні події, таким як: Київ, Чернігів, Львів, Косів, Івано-Франківськ, Чернівці, Одеса, Харків, Запоріжжя, Дніпро. Кожному з них відведено окрему роботу, що містить знакові лінійні ритми з картографії, на які накладено більш детально промальовані елементи архітектури, а також відображає настрій та індивідуальний характер міста, створюючи багатогранні аркуші з символічним та образним наповненням.

«Місто стає нагромадження культурних, економічних та соціальних показників регіону. Зазвичай, саме у містах народжуються передові ідеї та виникають революційні настрої. Сьогодні актуальне питання взаєморозуміння між мешканцями різних областей України, а художник за допомогою візуального ряду має можливість підштовхнути людей до взаємної поваги та дбайливого ставлення до розмаїтої культури. Для мене робота над проектом стала початком масштабного творчого дослідження міст України», – розповідає художниця Софія Рунова.

Проект «Міста» триватиме до 12 грудня включно.

4

Софія Рунова народилась в 1991 році. В 2015 році отримала диплом магістра Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури (НАОМА). Наразі проходить асистентуру-стажування на кафедрі графічних мистецтв НАОМА. Приймала участь у груповому проекті в рамках клубу ілюстраторів Pictoric під час шостого Книжкового арсеналу (Мистецький арсенал, Київ), була учасником другої та третьої Всеукраїнської трієнале книжкової графіки (Центральній будинок художника, Київ), брала участь у міжнародній виставці ілюстраторів «Nami Concours», (Сеул, Південна Корея), роботи були представлені в експозиції щорічного проекту «A4, Ballpoint» (Karas Gallery, Київ). Живе та працює в Києві.

3

2

1

5