«Marry me!/Виходь за мене!» -Музей українського живопису
(056) 794 09 88, +38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68

«Marry me!/Виходь за мене!»

Музей історії міста Києва та Zenko Gallery представляють іронічну виставку жіночого живопису «Marry me!/Виходь за мене!».

«Marry me!/Виходь за мене!» – наскрізь іронічний, починаючи від концепції і закінчуючи роботами, проект про те, якою є роль сучасної жінки у суспільстві.

Це іронічна відповідь українських художниць на усталені стереотипи про стосунки та очікування один від одного чоловіка та жінки у сучасному житті, оскільки тема гендерної рівності та соціальної дискримінації жінки, пов’язана зі стійкими стереотипами з обох сторін, продовжує провокувати у світі постійні дискусії.

Чи лишаються слова «виходь за мене» тою фантастичною, очікуваною мрією, на здійснення якої чекає сучасна жінка? Чим в наш час є інститут шлюбу з точки зору жіноцтва? На ці питання відповідають глядачам метафоричною візуалізацію засобами мистецтва учасниці проекту: Аліна Федотова, Наталія Рой, Маша Шубіна, Ганна Москалець, Ганна Кисельова, Белла Логачова, Тетяна Колесник, Аліна Копиця, Анастасія Подерв’янська, Ніна Мурашкіна, Лариса Стадник, Ольга Селищева, Ганна Надуда, Тая Галаган, Альона Кузнєцова, Ілона Сільваші, Тетяна Малиновська, Анастасія Лойко, Марина Скугарєва, Маша Куликовська, Наталя Луговська, Тереза Барабаш, Анна Бекерська, Олена Домбровська, Altaluna Art Group.

На виставці представлено живопис, відео-арт, фотографії, скульптури та інсталяції.

Автор ідеї та куратор – Тетяна Малиновська, співкуратор – Юлія Нужина.

Партнери проекту: Фонд культурних ініціатив ArtHuss, музейно-виставковий центр “Музей історії Києва”, Baileys, GOLETS, Fabergé, 28, Niche.

Фото — Юлія Наумова

Музейно-виставковий центр «Музей історії Києва»

Адреса:  м. Київ, вул.  Б. Хмельницького, 7 (станція метро «Театральна»)