МАЛЯРСТВО ПОЛЬСЬКЕ В КИЄВІ -Музей українського живопису

МАЛЯРСТВО ПОЛЬСЬКЕ В КИЄВІ

У Музеї Ханенків в Києві відкрилася виставка польського живопису з Львівської національної галереї імені Б. Г. Возницького.

Вперше в Києві! Виставка з найціннішої в Україні збірки польського живопису 18 – початку 20 століття з Львівської галереї мистецтв в рамках проекту «Європейський вимір».

Ян Матейко, Яцек Мальчевський, Генрик Семірадський, Ольга Бознанська, Владислав Бакалович, Войцех Коссак, Юзеф Мегоффер – романтики й реалісти, адепти академізму та символісти, прихильники імпресіонізму та різних течій модернізму. Випускники німецьких, австрійських, паризьких художніх шкіл та академій, ці польські митці були живими символами справжнього космополітизму та універсальності мистецтва. Водночас, саме їхні твори стали візуальними емблемами польської національної ідентичності.

Адреса: Терещенківська вулиця, 15-17, Київ