Людмила Богуславська «Подорож». Малярство, кераміка. -Музей українського живопису

Людмила Богуславська «Подорож». Малярство, кераміка.

Источник: http://artgreensofa.com
У львівській галереї «Зелена Канапа» до 15 травня можна побачити твори художниці-львів’янки Людмили Богуславської.

Існує два питання, котрі найчастіше задають художнику журналісти: «Звідки Ви черпаєте натхнення?» та «Як довго малюєте картину?».

Художниця львів’янка Людмила Богуславська відповіла б на них якось так: «Із подорожей» та «Довго».  В доробку зрілої художниці всього п’ять персональних виставок. Та кількість не говорить про якість, адже і у колекціях п’яти музеїв представлені її твори, та й в чотирьох мистецьких конкурсах Людмила здобула нагороди.

Пані Людмила набирається вражень під час подорожей та пленерів. Після чого, тривалий час в майстерні займається викладенням трансформованих ідей на полотні, пропускає їх через сито тимчасовості, доводячи результат до стану виваженої геометризованої спокійної гармонії, позбавленої суєти.

Слід зазначити, що окрім традиційного олійного малярства на виставці представлена акварель та кераміка, якою Людмила займалась раніше частіше ніж живописом.

Олеся Домарадзька.

Ніч

«Ніч»

Ранок