Львів: ВИМІР ПАМ’ЯТІ -Музей українського живопису

Львів: ВИМІР ПАМ’ЯТІ

У Львові в мистецькій галереї Гері Боумена відкрилася виставка ВИМІР ПАМ’ЯТІ, на якій представлені роботи художників Агнєшки Цєслінської та Кшиштофа Томальскі.

Виставка "Виміри Пам'яті" згадує Маріуша Казану, Директора Дипломатичного Протоколу, поціновувача мистецтва, який створив «Галерею у Дипломатів» при Міністерстві закордонних справ і наповнив її прекрасними графічними роботами, дотримуючись переконання, що мистецтво є важливим елементом Дипломатії, що створює атмосферу, а відтак сприяє міжнародним контактам.

Маріуш Казана - син, чоловік, батько, приятель, товариш, дипломат – загинув 10 квітня 2010 року в авіакатастрофі під Смоленськом. Залишилася пам'ять про незвичайну людину, його життя, роботу і нездійсненні плани.

Супровідним заходом буде урочисте вручення нагород лауреатам Конкурсу ІНДЕКС ІМЕНІ МАРІУША КАЗАНИ.

Агнєшка Цєслінська
Кшиштоф Томальскі
Лауреат графічного конкурсу "Індекс ім. Маріуша Казани" 2015 р. Андрій Лєбєдєв.

Мистецька галерея Гері Боумена - вул. Наливайка, 18, Львів