Львів: традиційна різдвяна виставка -Музей українського живопису

Львів: традиційна різдвяна виставка

У Мистецькій галереї Гері Боумена відкрилась святкова, повна атмосфери новорічної казки і різдвяного затишку, виставка.

Вкотре напередодні новорічно-різдвяних свят галерея Гері Боумена збирає у своїх стінах друзів-художників, кожен з яких працює у власній техніці, манері, тематиці, втім усе різноманіття їхніх робіт об’єднує містично-казковий настрій у передчутті магії свят…

Цьогоріч учасниками «Різдвяної виставки у Гері Боумена» стали понад три десятки митців. Тож експозиція ¬¬– як новорічне конфеті, насичена не лише кольором, а й жанровим розмаїттям. Тут і фотографія Олександра Шамова, Михайла Французова, Олексія Іутіна; живопис Василя Бажая, Сергія Гая, Людмили Богуславської, Оксани Андрущенко, Володимири Ганкевич, Ніни та Сергія Резніченків, Наталки Заставної, Юрія Коха, Ольги Погрібної-Кох, Ганни-Оксани Липи; графіка Романа Романишина, Олега Денисенка, Богдана Пікулицького, Наталки-Софії Кулявець, Лесі Квик; батік Анни Атоян, Олени Звір, Наталії Проданчук; акварелі Олега Козака і Ігора Юрченка; творча майстерня Ольги Пильник «Тепло дому» — Матрєнінська Юлія, Позовікова Олена — кераміка, а також власноруч розмальовані ялинкові іграшки Роксолани Худоби. Традиційно в Різдвяній виставці приймають участь художники дитячої книги: Вячеслав Єрко, Іван Кравець і Віктор Гаркуша, Ольга Кваша, артстудія «Аграфка» — Романа Романишин і Андрій Лесів. Кожен з авторів намагається перетворити сіре на кольорове, буденність – на свято, а життя загалом — на історію з happy end-ом!

1

19

20

21

Романтичні натюрморти і пейзажі, зворушлива кераміка і вишуканий художній текстиль додадуть теплих різдвяних емоцій. Галерея Благодійного фонду Гері Боумена запрошує вас на територію святкових вражень і бажає вам позитивних змін у Новому Році!

Мистецька галерея Гері Боумена: вул. Наливайка, 18, Львів
Часи роботи: вт. — нд. з 13.00 — 19.00