Львів: "Притаманні вади" Гагіка Кургіняна -Музей українського живопису

Львів: «Притаманні вади» Гагіка Кургіняна

Источник: http://www.lpm.com.ua
Виставка "Притаманні вади" запорізького художника Гагіка Кургіняна триває у Львівському Палаці Мистецтв.

Гагік Кургінян, художник, який малює «як хоче, як може, як воно само стає… Це такий сучасний український експресивний постмодернізм».

Гагік Кургінян народився у столиці Вірменії – Єревані. Закінчив Запорізький державний медичний інститут, проте фахом обрав саме живопис. Сьогодні його хобі приносить не лише задоволення, а й прибуток.

«Хороший художник – це людина, яка знаходить нову правду», – вважає Гагік Кургінян.

Темпераментна манера і ледь, на рівні присмаку, відчутний національний колорит виказує генетичну приналежність до Півдня, визначає насиченість палітри і пульсацію фактур.

«Романтика зі стриманим еротизмом», – так сам художник характеризує основний напрямок своєї творчості. Його мета – створити «коротке замикання» між твором і глядачем, спровокувати творчий імпульс, надихнути, запалити, відкрити нові ракурси…

Львівський палац мистецтв: Львів, вулиця Коперника, 17