Львівські студенти малювали у Вроцлаві -Музей українського живопису

Львівські студенти малювали у Вроцлаві

У Галереї Львівської національної академії мистецтв працює спільна виставка творчих робіт студентів ЛНАМ та Вроцлавської академії мистецтв ім. Є. Гепперта, виконаних на живописному пленері в Люборадові (Польща).

Пленер проходив з ініціативи ректора Вроцлавської академії мистецтв Пьотра Кєляна у квітні-травні 2015 року. Протягом 10 днів студенти Львівської та Вроцлавської академій обмінювалось досвідом, проводили мистецькі акції та втілювали на полотні свої ідеї.

Експозиція складається із яскравих живописних пейзажів, виконаних на території Люборадова – пленерного стаціонару Вроцлавської академії мистецтв. Формат пленеру не ставив жодних рамок і давав студентам можливість вільного художнього самовираження. В результаті було створено творчі роботи, які демонструють тонкощі відчуття природи молодим поколінням львівських та польських митців. Різні за технікою та манерою живописні твори формують цілісну експозицію, насичену кольором та образною виразністю.

Виставка складається із робіт студентів різних курсів та спеціалізацій. Учасники: Божена Кушнір, Уляна Зачкевич, Рувім Чекеренда, Настя Трофимюк, Михайло Шафран, Ірина Кітриш, Петро Грицюк, Наталя Сіра, Лана Степова, Вікторія Ващук, Олена Романюк, Уляна Запорожець, Яра Гук, Ксенія Жижій, Ірина Кітриш, Анна Цєсляк, , Мартина Косяж, Карла Гронь, Пьотр Бзденґа, М.Туховські. Куратор пленеру – львівський митець, старший викладач кафедри художнього скла Андрій Петровський.

Галерея ЛНАМ - Львів, Кубійовича, 35