Львів: “Живе – за живе” в галереї «Щось цікаве» -Музей українського живопису

Львів: “Живе – за живе” в галереї «Щось цікаве»

Источник: facebook.com/somein13

Олена Березянська та Євген Семенюк у спільній виставці під назвою «Живе за живе» в галереї просто неба «Щось цікаве» презентують живописні роботи, створені у період 2011 – 2015 рр.

Всього в експозиції представлено понад 20 картин, а також елементи стріт-арту позначених суголоссям думок та різноплановістю художнього виконання.
Тандем Олени та Євгена досить гармонійно сприймається поціновувачами мистецтва, і саме тому художники експонують свої картини разом. Подібні проекти відбувалися і раніше. Так, у липні 2014 р. на Арт-Пікніку Слави Фролової (ВДНГ, м. Київ) глядачі побачили виставку «Енергія. Сила. Метр», а у січні 2015 р. проводилася виставка спільно з творами Марії Приймаченко "Українська мова" (м. Київ).

Описуючи свою концепцію експозиції митці відзначають, що два художники, два різні світи зустрілись, щоб об’єднатись та пройти одну дорогу на двох. Спокійний монохром та кольорова стихія: в творчості все так само, як і в особистому житті. Не існує правил, обмежень та заборон. Поєднуються протилежності, кольори та емоції, щоб створити свій неповторний світ - без гламурного пафосу, пояснень та складних концепцій. Лише щирі почуття та вірність своїй справі.

Живе - це твоє кольорове, що постійно виринає назовні, що вистрілює емоціями, біжить, галасує... але інколи "за живе" здатний взяти абсолютний спокій, що не потребує фарб. Доповнюючи одне одного, два світи вплітаються в наше багатогранне життя, наповнюючи його різними змістами.
Запрошуємо на перегляд! Спробуйте віднайти гармонію в собі й зрозуміти гармонію поєднання барв і монохрому.

Інформація про художників

Олена Березянська
Народилась в Приморському краї. Дитинство провела в місті Стрий.
Отримала вищу художню освіту.
З 2007 року живе та працює у Львові.
Три персональні виставки;
Участь у багатьох спільних виставках та арт-проектах;
Картини знаходяться в приватних колекціях України, Польщі, Литви, Латвії, США.

Євгеній Семенюк
Народився в Гомелі (Білорусь).
Закінчив середню художню школу. Отримав вищу архітектурну освіту.
З 2006 року живе та працює в Києві.
9 персональних виставок;
Участь у багатьох спільних виставках та арт-проектах;
Картини художника знаходяться в приватних колекція багатьох країн світу - Білорусії, України, Росії, США, Великобританії, Євросоюзу, Південній Кореї, Ізраїлі.

Виставка триватиме з 20 червня до 3 липня 2015 року,
щодня з 10 до 20 год.
у галереї просто неба «Щось цікаве»,
м. Львів, пл. Ринок,13 (у дворі)