Львів: виставка картин Надії Міцкевич «Колекціонер Фаулза» -Музей українського живопису

Львів: виставка картин Надії Міцкевич «Колекціонер Фаулза»

Источник: facebook.com/somein13

В галереї просто неба " Щось цікаве" відкрилася виставка картин Надії Міцкевич "Колекціонер Фаулза" - це серія ілюстрацій до відомого роману Джона Фаулза «Колекціонер».

Історія маніяка та його жертви, педантичного колекціонера та студентки-художниці експонується в незвичному просторі галереї "Щось Цікаве". Маленький дворик, що сховався за старовинним будинком, нібито колекціонує відвідувачів, що потрапили до кам’яного циліндру. Він збирає їх для переживання таємничого сюжету, який розкривається в серії картин та ескізів, виконаних художницею в техніці живопису олією. «Колекція» вбирає в себе портрети персонажів, зображення різнокольорових метеликів, інтер’єри дивного будинку. Роботи передають загадкову атмосферу твору, змушуючи глядача відчути себе у полоні чиєїсь ідеї. Піднявши голову, можна побачити небо, котрого так не вистачало героїні роману. А навкруги, з вікон квартир, можливо, хтось спостерігає за тобою. Озерніться – можливо Ви теж стали частиною колекції?

Інформація про художницю:

Надія Міцкевич – художник, дизайнер. Народилася в 1977 році в м. Москва. Малювати почала з раннього дитинства та протягом кількох років, доки вчилась у школі, розвивала талан в дитячій творчій студії, вступила в дитячу художню школу. Два роки вивчала дизайн в Інституті Сучасного Мистецтва. В 2003 році закінчила Всеросійський Державний інститут кінематографії ім. Герасимова (ВДІК). Будучи студенткою факультету «Художник-постановник ігрового кіно», вивчала академічний живопис та малюнок, історію мистецтва, історію світового кінематографа.
Зараз Надія займається живописом та ілюстрацією. Основна тема її творчості – внутрішній світ людей та їх відношення між собою. В своїх ілюстраціях вона, перш за все, намагається передати стиль письменника, характери героїв та загальний настрій, котрий несе витвір. Шлях в живопису – одвічний пошук героя та образа. Надія в кожній роботі прагне розповісти окрему історію. В своїй творчості художниця використовує різноманітні техніки живопису та графіки, адже улюбленим матеріалом залишається пастель.
Надія – учасниця Міжнародних виставок та артконкурсів, також вона співпрацює з видавництвами, часописами та окремими авторами.
В 2014 році Надія Міцкевич переїхала в Україну, зараз живе і працює в м. Києві.

Галерея просто неба «Щось цікаве» знаходиться за адресою: м.Львів, пл. Ринок,13 (двір), працює з 10 по 20 год.,щодня.